BALSO PAR "KULDĪGAS NOVADA GADA BALVA SPORTĀ 2019" NOMINĀCIJĀM


Kuldīgas novada pašvaldība līdz 15. decembrim (ieskaitot) aicina visus interesentus izteikt savu viedokli, balsojot par "Kuldīgas novada gada balvas sportā 2019" trim nominācijām - "Gada populārākais sportists", "Kuldīgas novada gada sporta pasākums " un "Populārākais Kuldīgas novada tautas sporta pasākums 2019. gadā ".

Aptaujas mērķis ir iegūt informāciju, kuru komisijas vērtētāji izmantos nomināciju izskatīšanai. Aptauja ir anonīma un iegūtie dati tiks izmantoti tikai apkopotā veidā.

Svinīgā apbalvošanas ceremonija notiks 2019. gada 28. decembrī plkst. 19.00 Kuldīgas kultūras centrā. Pēc svinīgās daļas sportistu atpūtas vakars plkst. 21.00 spēlēs grupa "Nakts ziņas".

Afiša


Aptaujas anketu iedzīvotāji aicināti aizpildīt šeit:

www.visidati.lv/aptauja/1517707791/


Visas “Kuldīgas novada gada balva sportā 2019” nominācijas:

  • Krists Neilands – Ungārijas tūres uzvarētājs, latvijas čempions individuālajā braucienā, Giro d Italia 5.vieta posmā;
  • Jānis Šleckus – *ĶĪNA - RED POWER KING PASAULES ČEMPIONĀTS 3. VIETAS IEGUVĒJS! *LIETUVA - EIROPAS KAUSS - 1. VIETA. *LIETUVA - BALTIJAS ČEMPIONĀTS 2. VIETA. *LIETUVA -  BALTIJAS ČEMPIONĀTS KOMANDĀM 2. VIETA. *POLIJA - EIROPAS KAUSS 2. VIETA. *LATVIJAS ČEMPIONĀTS LIELAIS FINĀLS 3. VIETA. *LATVIJA - BEST NORDIC STRONGMAN ZIEMEĻVALSTU TURNĪRS 1. VIETA;
  • Uģis Jocis – Latvijas čempions 1500m, 3000m, 5000m telpās un stadionā, EČ telpās 26. vieta 3000m skrējienā;
  • Edgars Peterlēvics – 2019. gada GPC federācijas Eiropas čempions spēka trīscīņā ar ekipējumu svara kategorijā līdz 90kg. 2019.gada GPC federācijas Latvijas čempions spiešanā guļus bez ekipējuma svara kategorijā līdz 100kg;
  • Jānis Šmēdiņš – 2 Pasaules kausu uzvarētājs.

  • Alekss Ļeonovs – (Latvijas Open 2019. WAKO 1, vieta (KICK-LIGHT), 2nd. Eastern Europe WAKO Kickboxing Cup.(Rēzekne) 1.vieta (-60kg) Full-contact;
  • Kristaps Pelčers;
  • Kevins Romāns – Latvijas čempionāta spēka trīscīņā bez ekipējuma 1.vieta svara kategorijā līdz 82.5kg. (Labots Latvijas rekords pietupienos 157.5kg, un trīscīņas summā 420.00kg);
  • Jānis Jansons – Latvijas volejbola izlases dalībnieks;
  • Artūrs Cīrulis – labākais vārtsargs I līgā telpu futbolā.

  • Edijs Ošs – (LV čempions autokrosā “1600” klasē, 3.v. LČ rallijkrosā “SUPER 1600”;
  • Kaspars Silenieks  – LV vicečempions autokrosā “1600” klasē;
  • Oskars Virsis un Roberts Poriņš – Latvijas kauss 2.vieta minirallijā.

  • FC “Nikers”;
  • Florbola klubs “Kuldīga”;
  • Volejbola komanda “Kuldīga/NSS”;
  • Novusa klubs “Elvi” (3.vieta LČ virslīgā);
  • Pauerliftinga komanda “Kuldīga”.

  • Andris Dilans - 2019. gada GPC federācijas Latvijas čempions spēka trīscīņā bez ekipējuma svara kategorijā līdz 110kg.
  • Kristaps Bērziņš – Latvijas čempionātā maratonā 2.vieta, Eiropas čempionātā kalnu skriešanā 65.vieta. Latvijas čempionātā 10 km stadionā 2.vieta.
  • Māris Rozentāls – Ukraina - Deadlift Ultimate strongman pasaules čempionāta U105kg 3. vietas ieguvējs, paceļot 370 kg lielu svaru, Lietuva - Baltijas čempionāts komandām 2. vietas ieguvējs, kopā ar Jāni Šlecku, Polija - Eiropas čempionāts U105kg 7. vieta, Polija - Eiropas kauss U105kg 4. vieta.
  • Krists Neilands – Ungārijas tūres uzvarētājs, latvijas čempions individuālajā braucienā, Giro d Italia 5.vieta posmā.
  • Jānis Šmēdiņš – 2 Pasaules kausu uzvarētājs.

  • Latvijas čempionāts šosejas riteņbraukšanā grupas braucienā;
  • “Katrīnas kauss” vieglatlētikā;
  • Skrien Latvija Kuldīgas pusmaratons;
  • Latvijas čempionāts vieglatlētikā telpās;
  • Starptautiskais turnīrs kikboksā “Kurzemes kauss 2019”.

  • “Izskrien Latviju”;
  • Skriešanas seriāls “Kuldīgas apļi”;
  • “Nakts Četrcīņa”;
  • Orientēšanās seriāls “Taciņas”;
  • Patria “City run”.

  • Cīņu klubs “Team Kuldīga”;
  • FC “Nikers”;
  • “Kuldīgas florbola klubs”;
  • OK “Taka”;
  • MMB.

  • Ludmila Joce – Latvjas veterānu čempionātā iekštelpās 800m 2.v, 1 jūdzē 2.v. Latvijas čempionātā 10.km -S50 grupā 1.vieta, Latvijas čempionātā pusmaratonā 1. vieta S50 grupā. Eiropas čempionātā 4km krosā 17.vieta, 800m 11.vieta, 5000m 11.vieta;
  • Anita Leja – (1. vieta LR dubultspēļu čempionātā, 3.vieta LSVS sporta spēlēs 60+ vecuma grupā;
  • Ilze Burkevica – 1.vieta Latvijas veterānu čempionātā šahā 45+ grupā. Eiropas čempionātā;
  • Līga Virbule – 10.vieta Pasaules čempionātā veterāniem W50 grupā garajā distancē,12.vieta Pasaules čempionātā veterāniem  W50 grupā vidējā distancē, 1.vieta Latvijas čempionātā sprinta stafetēs SV160 grupā, 1.vieta Latvijas veterānu sporta spēlēs S50 grupā;
  • Odeta Turka – 4.vieta Pasaules čempionātā veterāniem W55 grupā sprintā,1.vieta Latvijas čempionātā maratonā S55 grupā, 2.vieta Latvijas veterānu sporta spēlēs S555 grupā, 2.vieta Latvijas čempionātā sprintā S55 grupā, 2.vieta Latvijas kausā kopvērtējumā S55 grupā.

  • Ģirts Vēvers – (1. vieta Latvijas čempionātā M-45 individuālajā braucienā, pasaules amatieru čempionātā 15. vieta M-45, Latvijas čempionātā grupas braucienā 1. vieta savā grupā, 3. vieta absolūtajā vērtējumā.
  • Ivars Šuvalovs – 15. Baltijas valstu veterānu čempionātā galda tenisā 2.vieta,  LSVS 56 3.vieta finalspēlēs.
  • Jānis Bruzinskis – 1.v Latvijas čempionātā M55, un M60 grupā, un Pasaules veterānu čempionātā 7.v M60 grupā
  • Jānis Pommers 4.vieta Pasaules čempionātā veterāniem M85 grupā sprintā, 4.vieta Pasaules čempionātā veterāniem  M85 grupā vidējā distancē, 13.vieta Pasaules čempionātā veterāniem W50 grupā garajā distancē, 1.vieta Latvijas čempionātā maratonā V85 grupā, 1.vieta Latvijas veterānu sporta spēlēs V85 grupā.
  • Jānis Turks – 4.vieta Pasaules čempionātā rogainingā XSV (jauktajā superveterānu) grupā, 3.vieta Latvijas čempionātā rogainingā  MSV (vīriešu superveterānu0 grupā, 1.vieta Latvijas čempionātā sprinta stafetēs SV160 grupā, 2.vieta Latvijas čempionātā maratonā V60 grupā.



 Atpakaļ