Latvijas pasts mainījis Kuldīgas nodaļas darba laiku


Kuldīgas pasta nodaļa no 8. līdz 14. oktobrim strādās darbdienās no plkst. 8 līdz 18 “Latvijas Pastam” piesaistot papildu darbiniekus un resursus, no 2020.gada 8. līdz 14. oktobrim tiek pagarināts iepriekš papildu piesardzības pasākumu dēļ noteiktais Kuldīgas 1.pasta nodaļas darbalaiks – nodaļa šajā periodā strādās darbdienās, no pirmdienas līdz piektdienai, no plkst. 8 līdz 18.

Kuldīgas novada Domes priekšsēdētāja Inga Bērziņa pateicas “Latvijas Pasta” valdes priekšsēdētājam Mārim Vilcānam par operatīvo reaģēšanu, saņemot ziņas par iedzīvotāju sūdzībām saistībā ar samazināto darba laiku Kuldīgas pasta nodaļā!

“Latvijas Pasts” aicina klientus izvērtēt nodaļas apmeklējuma nepieciešamību un maksimāli izmantot iespējas pieteikties pasta pakalpojumiem attālināti vai nepieciešamos pasta pakalpojumus saņemt pēc pieprasījuma savā dzīvesvietā, savukārt sūtījumu saņemšanai izmantot “Latvijas Pasta” pakomātu vai “Circle K” degvielas uzpildes staciju.

Īslaicīgas izmaiņas Kuldīgas 1.pasta nodaļas darbalaikā saistītas ar noteiktajiem papildu piesardzības pasākumiem Kuldīgā

Covid-19 ierobežošanai. Piesaistot papildu resursus un darbiniekus, kas drošības apsvērumu dēļ varētu nomainīt cits citu, Kuldīgas 1.pasta nodaļai pastiprināto piesardzības pasākumu periodā noteiktais darbalaiks no 8. līdz 14. oktobrim tiek pagarināts un nodaļa šajā laikā strādās katru darbdienu, pirmdienās–piektdienās, no plkst.8 līdz 18.

Kuldīgas iedzīvotāji nepieciešamos pasta pakalpojumus var saņemt arī pēc pieprasījuma savā dzīvesvietā. Pastnieks klienta dzīvesvietā nodrošina visus tos pasta pakalpojumus, kas pieejami pasta pakalpojumu sniegšanas vietā. Universālā pasta pakalpojumu sniegšana – vēstuļu korespondences (vēstules, pastkartes, bandroles, sīkpakas) un pasta paku sūtījumu saņemšana un nodošana nosūtīšanai – klientu dzīvesvietā Kuldīgā tiek nodrošināta ar tādiem pašiem nosacījumiem kā pasta pakalpojumu sniegšanas vietās bez papildu komisijas maksas.

Pasta pakalpojumus dzīvesvietā iespējams pieteikt, zvanot “Latvijas Pasta” Klientu centram pa tālruni 67008001, 27008001 vai rakstot uz e-pasta adresi info@pasts.lv.

Lai nebūtu jāuzkavējas pasta nodaļā, “Latvijas Pasts” aicina maksimāli izmantot uzņēmuma mobilās lietotnes iespējas, kas ļauj pakalpojumiem pieteikties attālināti un nodaļā ierasties tieši uz sava pakalpojuma saņemšanu. Ārpus pasta nodaļas iespējams saņemt arī ienākošos reģistrētos sūtījumus, pāradresējot tos uz “Latvijas Pasta” pakomātu t/c “Elvi” Smilšu ielā 20, “Circle K” degvielas uzpildes staciju Ganību ielā 22 vai uz jebkuru citu sev ērtāko adresi, izmantojot Latvijas Pasta mobilo lietotni.

“Latvijas Pasts” aicina klientus būt saprotošiem un, izvērtējot nepieciešamību doties uz pasta nodaļu, stingri ievērot visus drošības pasākumus – neapmeklēt pasta nodaļu ar slimības simptomiem, nedrūzmēties un ievērot divu metru distanci, savu kārtu uzgaidīt nodaļas ārpusē, kā arī lietot individuālos aizsardzības līdzekļus un ievērot nepieciešamo higiēnu.

Ja tiks noteikti papildu ierobežojumi, “Latvijas Pasts” nekavējoties informēs par turpmākajām darbībām. Atpakaļ