PLĀNOTO NOTIKUMU KALENDĀRS NO 21. LĪDZ 27. JŪNIJAM


Kuldīgas novada pašvaldība sadarbībā ar Skrundas un Alsungas novada pašvaldību ir uzsākusi jaunizveidojamā Kuldīgas novada ilgtspējīgas attīstības stratēģijas 2022.–2046. gadam un Attīstības programmas 2022.–2028. gadam izstrādi. Šajos dokumentos tiks noteikti jaunveidojamā novada stratēģiskie mērķi, ilgtermiņa un vidēja termiņa attīstības prioritātes, plānotās darbības un veicamie uzdevumi, kā arī investīciju projekti turpmākajiem trim gadiem. Ikviens Kuldīgas, Skrundas un Alsungas novadu iedzīvotājs, kā arī citi interesenti ir aicināti piedalīties dokumentu izstrādē, piedaloties tematisko darba grupu diskusijās, aizpildot aptaujas anketu un sniedzot priekšlikumus. Tematisko darba grupu diskusijas norisināsies Zoom tiešsaistes platformā. Pieteikšanās: https://ej.uz/tematiskas_darba_grupas

21. un 22. jūnijā Kuldīgas vakcinācijas centrā (Kuldīgas vieglatlētikas manēžā, Dzirnavu ielā 13) tiks organizēts vakcinācijas process.Vietnē “manavakcina.lv” jebkurš Latvijas iedzīvotājs var izvēlēties sev ērtāko vakcinācijas pret Covid-19 vietu un pieraksta laiku. 

Pirmdien, 21. jūnijā

  • 15:30 Kapitālsabiedrību vadītāju un domes vadības tikšanās. Norises vieta – Videokonferences režīms.

Otrdien, 22. jūnijā

  • 12.00 līdz 18.00 “Jāņu tirgus Kuldīgā”. Norises vieta – Liepājas iela. Rīkotājs – SIA “Kuldīgas komunālie pakalpojumi”.Jāņu tirgū Kuldīgā skanēs dziesmas, valdīs radoša atmosfēra, varēs pīt un iegādāties Jāņu vainagus, būs siers, alus un kvass, pīrāgi un rauši, tā teikt viss Jāņu galdam, dāvanas iešanai ciemos, kā arī Līgo svētku rotas mājas dekorēšanai un sevis rotāšanai.
  • 12.00 līdz  14.00 Laulību reģistrācija. Norises vieta – Kuldīgas novada Domes lielā un mazā zāle. (Baznīcas iela 1, Kuldīga).

Trešdiena, 23. jūnijā

Kopīga Jāņu svinēšana šogad valstī noteikto ierobežojumu dēļ izpaliks, taču aicinām izstaigāt Kuldīgas pilsētu un apskatīt dažādās dekorācijas. Liepājas ielā un Rātslaukumā izvietoti milzu alus kausi ar meijām. Svētkiem iespējams iedvesmoties, izlasot uz molbertiem izvietotās un ar Kuldīgai raksturīgajiem etnogrāfiskajiem rakstiem un augu vītnēm noformētās tautasdziesmas. Pilsētas laukumā ikviens var nofotografēties skaisti iekārtotajā fotostūrī ar krūzi un baltu ziedu kupenu. Kad satumst, aicinām apskatīt svētku dekorācijas Semināra parkā.

PLĀNOTO NOTIKUMU KALENDĀRS Atpakaļ