V.Plūdoņa Kuldīgas ģimnāzija gada nogale bijusi aktīva un rosīga


Decembra mēnesī ģimnāzijas skolēni ar saviem sasniegumiem sagādājuši skolai daudz patīkamus brīžus, aktīvi piedaloties olimpiādēs un citās aktivitātēs.

Komandu matemātikas olimpiādē „Atvērtā kopa”, 11. kases skolēnu komanda ieguva 3. vietu 33 komandu konkurencē.

Savukārt 12. a2 klase piedalījās konkursā „Mēs pret korupciju”, organizējot mini zibakciju, ar saukli „Ja tu esi korumpēts, tad tu esi ļoti lēts”. Ar zibakcijas laikā tapušo fotogrāfiju skolēni ieguva 3. vietu, kā arī Saeimas Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas Korupcijas novēršanas apakškomisijas priekšsēdētāja Alekseja Loskutova nomināciju.

Pagājušajā mācību semestrī ir nodibināts topošo uzņēmēju klubs „Billija”, kura biedri decembra mēnesī aktīvi piedalījās Skolēnu mācību uzņēmumu (SMU) tirdziņos. 2014. gada 13. decembrī šāds tirdziņš norisinājās Talsos, tirdzniecības centrā „Maxima”, kur skolēni saņēma nominācijas „Videi draudzīgs produkts” un „Labākā pārdošanas komanda”. Savukārt 17. decembrī SMU tirdziņš norisinājās Liepājā, kur ģimnāzijas skolēnu radītie produkti arī saņēma vairākas nominācijas – „Labākā dāvana”, „Stilīgākais produkts”, „Kvalitatīvākā prece”, „Sociāli atbildīgākais uzņēmējs” un „Simpātiju balvu”.

Skola lepojas arī ar ģimnāzijas skolniecēm, kuras ir dalībnieces E.Vīgnera Kuldīgas mūzikas skolas meiteņu korī „Cantus”, viņām šonedēļ ar lieliskiem panākumiem noslēdzās koncertturneja Vācijā.

 

  Atpakaļ