Video

Kurzemē pirmo reizi “Mana ģitārspēle vasarai”

Mīlestība uz ģitāras skanējumu Vārmes pagasta kultūras nama vadītāju rosinājusi sarīkot plašu pasākumu, kurš būtu veltīts gan Latvijā izgatavotiem mūzikas instrumentiem, gan arī ģitārai. Tā tapa pasākums “Mana ģitārspēle vasarai”. Diena bija piesātināta gan ar ģitāristu koncertu, gan ģitārspēles dueļiem, savukārt ne viens vien no mūzikas instrumentu meistariem varēja lepoties ar pašu izgatavotiem stīgu instrumentiem. Vairāk stāsta Skrundas TV.

Maģiskā nakts orientēšanās Pelčos

Aizraujoši kontrolpunkti, īpaši sagatavoti uzdevumi un maģijas klātesamība gaidīja ikvienu interesentu uz maģisko nakts orientēšanos Pelčos. Otro gadu Pelču brīvprātīgie jaunieši sadarbībā ar Kuldīgas novada bērnu un jauniešu centru rīkoja pasākumu, lai piedāvātu aktīvu izklaidi un lietderīgi pavadītu laiku. Vairāk stāsta Skrundas TV.

“No jēriņa līdz teķim, no dzīpara līdz deķim” Snēpelē

Otro gadu Snēpeles brīvdabas estrādē norisinājās pasākums “No jēriņa līdz teķim, no dzīpara līdz deķim”. Mazāki un lielāki Snēpeles iedzīvotāji un viesi varēja apskatīt aitas, izzināt dzīparu tīšanu, iemēģināt darbošanos ar stellēm, pagatavot interesantas lietiņas no vilnas un nobaudīt jēra gaļas zupu. Vairāk stāsta Skrundas TV

Lietišķās uzvedības analīzes vasaras nometne Pelčos

Kā saprast bērnu, kuram ir autisms, kā izprast viņa uzvedību, miega un ēšanas traucējumus un, to zinot, palīdzēt bērna attīstībā un ar iekļaušanos sabiedrībā – šie jautājumi ir uzmanības lokā Eiropas Lietišķās uzvedības asociācijas rīkotajā vasaras skolā, kas šonedēļ notiek Kuldīgas novada Pelčos. Šāda skola Latvijā notiek pirmo reizi. To apmeklēja aptuveni 70 dažādu speciālistu un vecāku no visas Latvijas. Vairāk stāsta Skrundas TV.

Kuldīgas novada vēstis 12.08.2019.

17. augustā Ēdolē notiks Olu festivāls. Vairāk par to stāsta Ēdoles kultūras nama vadītāja Inese Poriķe un Ēdoles pagasta pārvaldes vadītāja Anda Upleja.

Kuldīgas novada vēstis 07.08.2019.

16. un 17. augustā Kuldīgā, pie Māras dīķa, notiks vēl nebijis pasākums "Kuldīgas pikniks". Vairāk par to stāsta Kuldīgas kultūras centra izpilddirektors Andris Grīnvalds.