Video

“Iespējamās misijas” skolotājs Kuldīgā

Kuldīgas Centra vidusskolas skolotājs Krists Felš-Milbergs ir skolotājs, kas nāk nevis no pedagoģiskās augstskolas sola, bet gan ar darba pieredzi citā nozarē. Viņa vēlmi kļūt par skolotāju, lai iedvesmotu un motivētu skolēnus, tika dota iespēja programmā “Iespējamā misija”. Viņš ir viens no šī gada 35 jaunajam skolotājiem, kuri septembrī stājās klases priekšā, lai radītu pārmaiņas klasēs, skolās un sabiedrībā. Vairāk stāsta Skrundas TV.

Muzejā izzina Kuldīgas mūzikas skolas vēsturi

Ikviens varēja izzināt pilsētas kultūras vēsturi un saņemt atbildes uz jautājumiem par Kuldīgas mūzikas skolu koncertlekcijā “Kā tur īsti bija? Zināmais un nezināmais par Kuldīgas Mūzikas skolas dibināšanu”. Pasākumā tika izcelts Friča Spingas ieguldījums skolas dibināšanā un Kuldīgas mūzikas dzīves attīstībā. Koncertā izskanēja Johana Sebastiana Baha, Andreja Jurjāna un F.Spingas komponētā mūzika. Vairāk stāsta Skrundas TV.

Labdarības koncerts “Palīdzēsim izdzīvot!” Ēdolē

“Lūdzēju lomā būt ir ļoti grūti, tomēr cilvēka dzīvība liek sasparoties un meklēt finansējumu visās iespējamās vietās,” tā saka Linda Jansone. Viņas brālim Jānim konstatētā vēža forma šobrīd ir ārstējama vien ar dārgām zālēm, no kurām valsts kompensē niecīgu daļu. Lai sniegtu arī savu artavu, tradicionālajā labdarības koncertā Ēdolē šoreiz ziedojumus vāca Jānim. Koncerts apliecināja, ka kopībā ir spēks un nelaimē Jansonu ģimene nav viena. Joprojām Jānim var ziedot https://www.ziedot.lv/palidziba-janim.... Vairāk stāsta Skrundas TV.

Kuldīgā aizvadīts festivāls “Notici brīnumam!”

Ziemas festivāls „Notici brīnumam!” Kuldīgā tradicionāli iezīmē svētku gaidīšanas laiku. Šogad festivāla radītajām sajūtām varēja ļauties ikviens, jo te bija iespēja darboties radošās un interesantās darbnīcās, skatīties koncertizrādi, iemēģināt roku laimes ratā, iegādāties īpaši gatavotas dāvaniņas saviem mīļajiem, izbraukt ar vilcieniņu, kā arī sagaidīt svētku egles iemirdzēšanos. Vairāk stāsta Skrundas TV.

Sporta dejas un radošās iniciatīvas grupa “Spēle” Kuldīgā

Šogad Kuldīgas novada Bērnu un jauniešu centrā ir interesants un daudzveidīgs jauno pulciņu piedāvājums. Šai reizē viesosimies pie diviem no tiem. Sporta dejas ir tāds sporta veids, kas apvieno ne tikai sportisko mērķtiecīgumu un nepieciešamo fizisko sagatavotību, bet arī muzikalitāti un ritma izjūtu. Savukārt skolēnu radošās iniciatīvas grupā “Spēle” skolēniem ir iespēja darbojoties grupā, lai pilnveidotu sevi, vidi un sabiedrību sev apkārt. Vairāk stāsta Skrundas TV.

Vārmē un Kabilē jauni mikroautobusi skolēnu pārvadāšanai

“Jauns transports skolēnu pārvadājumiem bija ļoti nepieciešams”, tā atzīst Kuldīgas novada Kabiles un Vārmes pagastu pārvalžu vadītājas, saņemot jaunus mikroautobusus. Iepriekšējās tehnikas remontam tika tērēts daudz līdzekļu, bet Kabilē mēnesi bērnus uz skolu nogādāja ar aizlienētu autobusu no cita pagasta. Nu situācija mainījusies. Vairāk stāsta Skrundas TV.