Video

Kuldīgā izveidots COVID-19 analīžu nodošanas punkts

Pieaugot pieprasījumam pēc COVID-19 analīžu nodošanas iespējām, analīžu nodošanas punkti tiek veidoti arī reģionos. Kuldīgā šāds punkts sācis darboties A. Grundmaņa stadionā esošajā sarga mājas sportistu ģērbtuvē, Īsajā ielā 4. Punktu izveidojusi Centrālā laboratorija. Kā tas darbosies, skaidroja Skrundas TV.

Kuldīgas slimnīca aicina sniegt patiesu informāciju

“Lūdzu, sniedziet patiesu informāciju par atgriešanos no ārvalstīm vai kontaktēšanos ar personām, kuras atbilst Covid-19 kritērijiem,“ šis pēdējā laikā ir galvenais lūgums visiem tiem cilvēkiem, kuri nonākuši Kuldīgas slimnīcas uzņemšanas nodaļā. Sastopoties ar vairākiem gadījumiem, kad cilvēki melo par patieso situāciju, mediķi vēlreiz atgādina, ka viens COVID 19 pozitīvs pacients var apgrūtināt visas slimnīcas darbu, tas savukārt ietekmēs citus pacientus. Vairāk stāsta Skrundas TV.

Kuldīgas BJC izaicina nesēdēt dīkstāvē

Kuldīgas novada bērnu un jauniešu centrs ar dažādām pieejām cenšas attālināti nodarbināt skolēnus, lai šī brīža ikdienu padarītu interesantāku. Izaicinājumus gatavo bērnu un jauniešu centra darbinieki, iedvesmojot darīt. Vairāk stāsta Skrundas TV.

Zina un Daris aicina darboties

Kuldīgas Jauniešu mājā arī šobrīd darbi turpinās. Te aktīvi rosās izveidotie tēli Zina un Daris, kuri ar radošiem izaicinājumiem un pamācošiem video aicina bērnus un jauniešus izmēģināt jaunas lietas mājas apstākļos. Vairāk stāsta Skrundas TV.

Kuldīgas novada vēstis 01.04.

Sociālās distancēšanās ievērošana, ierobežojumi rotaļu laukumos un skeitparkā, izmaiņas nekustamā īpašuma nodokļa un nomas maksas norēķinos, brīvpusdienas skolēniem un citi jautājumi, kas saistīti ar ārkārtējo situāciju - pat to visu stāsta Kuldīgas novada Domes priekšsēdētāja Inga Bērziņa.

Kuldīdznieks izgatavo bezkontakta dozatorus

Dezinfekcijai, higiēnas un dažādu ar COVID-19 saistītu ierobežojumu ievērošana ir ļoti svarīga – par to pārliecināts arī kuldīdznieks Uldis Kleinbergs. Lai to netraucētu dažādu preču trūkums, viņš aicina cilvēkus būt radošiem un pašiem tās izgatavot. Tā viņš savai darba vietai izgatavojis bezkontakta dezinfekcijas dozatorus. Ulda pieredzi uzklausīja Skrundas TV.