Video

Radošā nedēļa Kuldīgas BJC

Lai radoši un praktiski darbotos un apgūtu jaunas prasmes, Kuldīgas novada bērnu un jauniešu centrs rīkos 6 radošās nedēļas. Aktivitātēs piedalās bērni vecumā no 6-10 gadiem. Vairāk stāsta Skrundas TV.

Renovē telpas V. Plūdoņa Kuldīgas vidusskolā

Remontējot klašu telpas, nomainot grīdu segumus un iegādājoties jaunas mēbeles un IT aprīkojumu, Kuldīgas novada izglītības iestādēs notiek dažādi renovāciju darbi. Mācību vide tiek uzlabota Kuldīgas Centra vidusskolā, Kuldīgas 2. Vidusskolā, kā arī V. Plūdoņa Kuldīgas vidusskolā, kur viesojās Skrundas TV.

Kabiles mežā papildina “Līvu” ielu

Pirms pieciem gadiem mežaimnieks Aivars Bergmanis no Kabiles pagasta ne vienu vien pārsteidza ar to, ka savā mežā, ozolu biotopā, izveidoja grupas “Līvi” dziesmu ielu, ilustrējot to ar paša veidotām koka skulptūrām. Redzot to, ka viens ozols ir nokaltis, viņš nolēmis to nevis nocirst, bet ielu papildināt ar jaunu “Līvu” dziesmu - “Deviņvīru spēks”, ozolu pārveidojot par deviņgalvu pūķi. Vairāk stāsta Skrundas TV.

Kuldīga Vasaras saulgriežu rotā

Lauku sētas rosība un dekorācijas, par kuru daļu var kļūt ikviens - šādi Vasaras saulgriežiem šogad rotāta Kuldīga. Te ir gan dzīvi zirgi, gan lauku pļavas ainas, gan jāņtārpiņu takas. Vairāk stāsta Skrundas TV.

Kuldīgas novada vēstis 16.06.2020

Tuvojas Līgo svētki, un par to, kā Kuldīgā tiks rīkots svētku tirdziņš, stāsta SIA "Kuldīgas komunālie pakalpojumi" sabiedrisko attiecību vadītāja Anita Zvingule. 20. jūnijā sāksies Kuldīgas brīvdabas kino sezona. Par to, kas šai sezonā gaidāms un kādi noteikumi jāievēro, stāsta "Goldingen Knight Cinema" projekta vadītāja Krista Karlsone.

Kuldīgā atzīmē Vispasaules adīšanas dienu

Atzīmējot Starptautisko publiskās adīšanas dienu, pie Kuldīgas novada muzeja rosījās rokdarbu kopas “Čaupe” dalībnieces. Ikviens garāmgājējs tika aicināts iesaistīties, lai adītāju vadībā iemācītos kaut ko jaunu. Vairāk stāsta Skrundas TV.