Video

Aizvadītas Kuldīgas novada 11. ziemas sporta spēles

Sportiskā un azartiskā gaisotnē vienpadsmito reizi aizvadītas Kuldīgas novada atklātās ziemas sporta spēles. Sportisti mērojās spēkiem vienpadsmit dažādās disciplīnās, lai noskaidrotu Kuldīgas novada labākās komandas un individuālos sportistus. Vairāk stāsta Skrundas TV.

Atbalsts ģimenēm Kuldīgas novadā

Raidījumā “Kuldīgas novada vēstis” stāstīsim par aktualitātēm sociālajā jomā, par vairākiem jauniem pabalstu veidiem (dūmu detektora iegādei, jaundzimušā pabalsts ģimenēm), kā arī par atbalsta grupu vardarbībā cietušajām sievietēm. Par šīm tēmām stāsta Kuldīgas novada p/a “Sociālais dienests” direktore Maruta Jautaiķe, Sociālās palīdzības nodaļas vadītāja Madara Brūkle un sociālā darbiniece Daiga Zemke.

Kuldīgas novada Jaunatnes sporta laureāts 2019

Paldies vārdi par ieguldīto darbu un sasniegumiem Eiropas un pasaules līmenī. Ik gadu pasākumā “Jaunatnes sporta laureāts” tiek sumināti novada labākie sportisti, kuri sasnieguši ievērojamus rezultātus. Šogad paldies tika teikts ap 120 sportistiem. Vairāk stāsta Skrundas TV.

Draudzīgā aicinājuma diena Kuldīgā

Pasaku grāmatas, interesanti stāsti, izzinoši apraksti un dažāda veida pamācības - šādas un vēl citas grāmatas nokļuva Kuldīgas kristīgās sākumskolas un privātās pirmsskolas izglītības iestādes “Mazo bērnu skola” grāmatu plauktos. Draudzīgā aicinājuma akcija Kuldīgas novadā kļuvusi par tradīciju. Vairāk stāsta Skrundas TV.

"Meža ABC 2019 " Kuldīgas novadā

"Meža ABC" ir meža nozares lielākais izglītojošais pasākums Latvijā. Tas notiek Kuldīgas novada Padures pagasta "Struņķukrogā", un to rīko biedrība “Meža konsultants”. Aptuveni 100 meža nozares uzņēmumi un organizācijas pasākuma apmeklētājiem bija sagatavojuši vairāk nekā 50 meža pieturas. Uz pasākumu tika aicināti lieli un mazi, iesācēji un pieredzes bagātie – visi, kuri mīl dabu, vēlas iepazīt, pasmaržot, pagaršot, sajust, ieraudzīt un saprast norises mežā. Pasākums notika divas dienas, kurās mežu izstaigāja aptuveni 7000 cilvēku. 2019. gadā "Meža ABC" notika jau devīto reizi, un aicinām to piedzīvot kopā ar Skrundas TV.

Ventā naftas produktu piesārņojums lokalizēts

30. janvārī Ventā pie Kuldīgas konstatētais ūdens piesārņojums ar naftas produktiem ir lokalizēts un apturēta tā tālāk virzīšanās pa upi. Šobrīd Valsts vides dienests strādā pie piesārņojuma avota meklēšanas, kā arī nodarītā kaitējuma videi apzināšanas. Vairāk stāsta Skrundas TV.